Людям із порушенням зору
Побудовано на платформі
Повернутися до структури

Зеленський Сергій Володимирович

Лозівський міський голова

Освіта

Харківський сільськогосподарський інститут імені В.В.Докучаєва, 1989рік, спеціальність «Бухгалтерський облік та аналіз господарської діяльності в сільському господарстві»; Академік Інженерної академії України, 2017 рік; має науковий ступінь кандидата економічних наук, 2021рік.

Попередня діяльність

 • 08.1982 - 06.1983: фрезерувальник механоскладального цеху Лозівського ковальсько – механічного заводу, м. Лозова Харківської обл.
 • 06.1983 - 04.1985: служба в лавах Радянської Армії, Німеччина
 • 07.1985 - 08.1985: фрезерувальник механоскладального цеху Лозівського ковальсько – механічного заводу, м. Лозова Харківської обл.
 • 09.1985 - 07.1989: студент Харківського сільськогосподарського інституті імені В.В.Докучаєва, м. Харків
 • 08.1989 - 09.1989: економіст з праці та заробітної плати колгоспу імені Кірова, с. Домаха Лозівського району Харківської обл.
 • 09.1989 - 05.1996: заступник головного бухгалтера з фінансової роботи, головний бухгалтер, директор Лозівського міжрайонного підприємства матеріально-технічного постачання, м. Лозова Харківської обл.
 • 05.1996 - 12.2001: голова правління ВАТ «Лозівський міжрайагропостач», м. Лозова Харківської обл.
 • 12.2001 - 12.2001: голова правління ВАТ «Торговий дім – Лозова», м. Лозова Харківської обл.
 • 12.2002 - 07.2003: виконуючий обов’язки директора, директор Лозівської філії ВАТ «Харківська сільськогосподарська машинно - технологічна станція», м.Лозова Харківської обл.
 • 08.2003 - 05.2004: заступник голови правління ВАТ «Харківська сільськогосподарська машинно - технологічна станція», м.Лозова Харківської обл.
 • 05.2004 - 05.2005: заступник директора з фінансів та виробництва, радник директора з питань виробництва та безпеки ТОВ «Лозівський агропромтехсервіс», м.Лозова Харківської обл.
 • 05.2005 - 04.2010: голова Лозівської районної державної адміністрації Харківської області, м.Лозова Харківської обл.
 • 04.2010 - 10.2015: радник директора з питань виробництва, фінансів та безпеки ТОВ «Лозівський агропромтехсервіс», м.Лозова Харківської обл.
 • 11.2015 по цей час: Лозівський міський голова, м.Лозова Харківської обл.
 • Громадська діяльність: депутат Харківської обласної ради VI скликання, депутат Лозівської районної ради Харківської області III, IV та V скликань

Опис повноважень

 1. Здійснює, організовує, спрямовує і координує роботу секретаря ради, першого заступника, заступників з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючого справами виконавчого комітету міської ради, керівників управлінь, відділів та інших виконавчих органів ради.
 2. Організовує роботу ради та її виконавчого комітету в межах встановлених законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про службу в органах місцевого самоврядування».
 3. Забезпечує здійснення в межах, визначених ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», делегованих повноважень виконавчої влади та її органів на території, підпорядкованій раді, додержання Конституції та законів України, виконання актів Президента України та відповідних органів виконавчої влади.
 4. Представляє міську раду у відносинах з органами державної влади, об’єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями і громадянами як в Україні, так і за її межами.
 5. Виступає розпорядником коштів міської ради, здійснює інші повноваження, передбачені Конституцією та законами України, указами та розпорядженнями Президента України, постановами КМУ, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про службу в органах місцевого самоврядування»
 6. Безпосередньо займається розробленням проєктів регуляторних та інших нормативно-правових актів. Проводить перевірку проєктів таких актів, що розробляються виконавчими органами міської ради.
 7. Оприлюднює затверджені радою програми, бюджет та звіти про їх виконання.
 8. Вирішує питання реформування і демонополізації економіки та господарства, сприяє створенню конкурентного середовища.
 9. Організовує в міській раді та її виконавчих органах контроль за виконанням Конституції України, законів України, актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень та доручень голови обласної державної адміністрації, рішень міської ради та її виконавчого комітету.
 10. Здійснює заходи, пов’язані з мобілізаційною підготовкою, цивільним захистом та територіальною обороною.
 11. У межах своїх повноважень визначає та проводить кадрову політику.
 12. Вносить на розгляд ради пропозиції про кількісний і персональний склад виконавчого комітету міської ради, структури і штатів виконавчих органів ради, апарату ради та її виконавчого комітету.
 13. Призначає на посади і звільняє з посад керівників та інших посадових осіб виконавчих органів ради, працівників апарату міської ради та її виконавчого комітету, керівників підприємств, установ та організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади.
 14. Утворює для сприяння здійснення повноважень ради консультативні, дорадчі та інші допоміжні органи, служби та комісії, члени яких виконують свої функції на громадських засадах, а також визначає їх завдання, затверджує їх персональний склад.
 15. Організовує взаємодію міської ради з Харківською обласною та Лозівською районною державними адміністраціями, обласною та районною радами, іншими органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.
 16. Організовує технічний захист інформації та створює належні умови для забезпечення контролю за захистом інформації в міській раді.
 17. Забезпечує охорону державної таємниці відповідно до вимог режиму секретності та здійснює постійний контроль за забезпеченням її охорони в міській раді.
 18. Координує діяльність в межах своїх повноважень органів державного казначейства, фінансових установ, фіскальної служби, правоохоронних органів, центру комплектування та соціальної підтримки, розташованих на території громади.
 19. Забезпечує сприяння в діяльності Лозівському міжрайонному відділу Управління Служби безпеки України в Харківській області, Лозівській міжрайонній прокуратурі, судовим органам, органам статистики.
 20. Очолює: 1) тимчасову комісію з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат); 2) комісію з питань захисту прав дитини виконавчого комітету міської ради; 3) комісію з питань наповнення бюджету Лозівської МТГ
 21. Спрямовує та контролює діяльність відділу ведення Державного реєстру виборців міської ради, відділу «Центр надання адміністративних послуг» міської ради, відділу персоналу, відділу з бухгалтерського обліку та звітності апарату виконавчого комітету міської ради.

Файли

Виконання передвиборчої програми.pdf

Завантажити

Розподіл обов'язків.pdf

Завантажити

Біографічна довідка.pdf

Завантажити

Відзнаки та нагороди.pdf

Завантажити
2024 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі

Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie.  Докладніше