Повернутися до структури

Барановський Володимир Яремович

Заступник Лозівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

вища

Попередня діяльність

• 08.1992 - 08.1995: вчитель біології та хімії Миколаївської середньої школи Лозівського району Харківської області;
  • 08.1995 - 10.2007: вчитель біології, директор Лозівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад» № 10, м.Лозова Харківської області;
  • 11.2007 - 04.2010: начальник відділу освіти Лозівської районної державної адміністрації, м.Лозова Харківської області;
  • 03.2011 - 08.2011: вчитель біології Лозівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Лозівської міської ради Харківської області;
  • 08.2011 - 04.2017: директор Лозівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Лозівської міської ради Харківської області;
  • 05.2017 по цей час: заступник Лозівського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, м.Лозова Харківської області.

Опис повноважень

1. Вирішує питання забезпечення реалізації державної політики та повноважень міської ради у сфері освіти, молоді та спорту.
  2. Вирішує питання розвитку освітнього, наукового та науково-технічного потенціалу з урахуванням національно-культурних, соціально-економічних, демографічних та інших особливостей міської територіальної громади.
  3. Вирішує питання вивчення потреби та внесення пропозицій до міської ради щодо удосконалення мережі дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів за наявності необхідної матеріально-технічної, науково-методичної бази, кадрового забезпечення.
  4. Вирішує питання контролю за виконанням навчальними закладами всіх форм власності державних вимог щодо змісту, рівня та обсягу дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти.
  5. Вирішує питання контролю за виконанням конституційних вимог щодо обов’язковості здобуття дітьми й підлітками територіальної громади повної загальної середньої освіти.
  6. Вирішує питання забезпечення в межах своїх повноважень виконання Конституції України щодо функціонування української мови як державної в навчальних закладах.
  7. Вирішує питання подальшого впровадження державної мови в усіх напрямках суспільного життя Лозівської міської територіальної громади.
  8. Вирішує питання забезпечення реалізації державної політики та повноважень міської ради в галузі культури, мистецтва.
  9. Вирішує питання вивчення потреби та внесення пропозицій до МР щодо фінансування та мат.-техн. забезпечення виконання програм та здійснення заходів, спрямованих на поліпшення становища молоді, оздоровлення та відпочинку дітей, збереження та розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення і відпочинку.
  10. Вирішує питання координації та здійснення на території Лозівської міської територіальної громади військово-патріотичної роботи.
  11. Вирішує питання вдосконалення співпраці Управління освіти, молоді та спорту, Управління культури з іншими структурними підрозділами міської ради, державними органами та органами місцевого самоврядування у питаннях реалізації державної політики в галузях освіти, культури, фізичної культури.
  12. Вирішує питання організації виконання планів роботи міської ради з вищезгаданих питань, цільових та галузевих програм Лозівської міської територіальної громади.
  13. Вирішує питання організації виконання планів роботи міської ради та виконавчого комітету з відповідних напрямків діяльності, регіональних і галузевих програм.
  14. Здійснює загальний контроль за існуючою мережею навчальних закладів, сприяє їх навчально-методичному, фінансовому та матеріально-технічному удосконаленню.
  15. Спрямовує, координує та контролює діяльність: 1) Управління освіти, молоді та спорту міської ради; 2) Управління культури міської ради.
  16. Очолює: 1) комісію з питань евакуації Лозівської міської територіальної громади; 2) комісію з перевірки стану військового обліку на підприємствах, в установах і організаціях, що розташовані на території Лозівської міської територіальної громади;
  17. 3) міську призовну комісію з призову громадян України на строкову військову службу; 4) інші координаційні ради, робочі групи, комісії відповідно до рішення міської ради, виконавчого комітету та розпорядження міського голови.
  18. Координує діяльність колегій Управління освіти, молоді та спорту міської ради та Управління культури міської ради.
  19. Безпосередньо займається розробленням проєктів регуляторних та інших нормативно-правових актів. Проводить перевірку проєктів таких актів, що розробляються виконавчими органами міської ради.
  20. У межах своїх повноважень взаємодіє з терит. орг. вик. влади, відповідними постійними комісіями, об’єднаннями освітян, загальноосвітніми, професійно-технічними, вищими навчальними закладами міської об’єднаної тер.громади, гром.організ. жінок, молоді, студентів,педагогів та релігійними громадами.
  21. У своїй діяльності підлеглий та підпорядкований безпосередньо міському голові.

Файли

Біографічна довідка Барановський В.Я.pdf