Звіт Лозівського міського голови Зеленського С.В. за 2022 рік
06.02.2023![](/storage/static-pages/static-pages/98751c6917ccd6c6fb7800b24bcc39ef.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/9dc826d7a76ed1f829d2b6d9ddb18e3d.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/7c0598a4fd92a0f2e5c97e005b908cac.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/92c436fa5711cb0149acd5188bf4885d.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/5bf7844aedb26beede065ea9ce2efd81.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/bcc9bfe919b990a949bf2e6679caa760.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/49c2a97fee9f15edb734542cadb44adb.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/ccdd04840fa02021584443b484ae3581.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/53ddcffb29c9490177b16186c72944d1.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/a1528168371f3cf0c24b3fe328f451fb.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/9950b9018c4ed1c3a6067c9e55958d83.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/03dcf71aa58ba024b77f11920b2fc575.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/82f67e0db942d77dabe3491d1c86b1d4.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/47e2cd856b4bfce6bed2320f8b3aa754.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/44c836708836b475bd50bad4f77d1375.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/6c9af4fd3df38b551c0f768e722f2361.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/e9bcad7eea91e1ef747e7d8721816453.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/775685bec5d0cf4c949419a2666ae124.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/4e4ecfbc84cb77debb7bd8785795e06b.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/ea5d14410c0169508ce5c68539ff86cb.jpg)
![](/storage/static-pages/static-pages/6244294b59938581e7a47bb68ac84d51.jpg)
Для забезпечення зручності у користуванні цим сайтом деякі сервіси використовують технологічні особливості, а саме - cookie. Таке функціональне рішення дозволить вам не вводити одну і ту ж інформацію кожен раз, коли ви повертаєтесь на цю сторінку, або переходите з однієї сторінки на іншу тощо. Залишаючись, ви даєте згоду на використання cookie. Докладніше