Повернутися до списку

Інформація про заклади позашкільної освіти

29.03.2023

Мережа закладів позашкільної освіти представлена Комунальним закладом «Лозівський Палац дитячої та юнацької творчості» Лозівської міської ради Харківської області та Комунальним закладом «Лозівська станція юних натуралістів» Лозівської міської ради Харківської області, а також двома Лозівськими дитячо-юнацькими школами «Юність» та «Олімпія» Лозівської міської ради Харківської області. За статутними документами заклади позашкільної освіти спрямовують свою діяльність: КЗ «ЛПДЮТ» - за естетичним, КЗ «ЛСЮН» – за екологічним напрямом, ДЮСШ – заклади спортивного профілю.

Гуртки закладів позашкільної освіти (КЗ «ЛПДЮТ» та КЗ «ЛСЮН») відвідують 1646 вихованців.

Секції дитячо-юнацьких спортивних шкіл «Юність» та «Олімпія» відвідують 989 вихованців.

КЗ «Лозівська станція юних натуралістів»
Повна назва: Комунальний заклад «Лозівська станція юних натуралістів» Лозівської міської ради Харківської області
Юридична адреса: 64600,  Харківська область м. Лозова, мікрорайон 1, буд 1

Телефон: 2-39-28
E-mail:   lozsn@ukr.net
Сайт:  https://lozsun.e-schools.info/

Директор: Баранова Світлана Миколаївна

Режим роботи закладу: понеділок – п’ятниця: 08:00 - 17:00,

субота – 9:30 – 16:00

обідня перерва: 12:00 – 12:30

вихідний – неділя

КЗ «Лозівський Палац дитячої та юнацької творчості»
Повна назва: Комунальний заклад «Лозівський Палац дитячої та юнацької творчості» Лозівської міської ради Харківської області

Юридична адреса: 64606, Харківська обл., м. Лозова, мікрорайон 5, буд 2

Телефон: (05745)7- 46 – 92
E-mail:  msbdut75@gmail.com
Сайт:  https://kzlpdut.e-schools.info/
Директор: Жукова Інна Станіславівна

Режим роботи закладу: вівторок – субота:  09:00 - 18:00,

обідня перерва: 13:00 – 14:00

вихідний – неділя, понеділок

Лозівська дитячо-юнацька спортивна школа «Юність»:

Повна назва: Лозівська дитячо-юнацька спортивна школа «Юність» Лозівської міської ради Харківської області

Юридична адреса: майдан Соборності, 1 м. Лозова Харківська обл.,

Телефон.: 2-37-72

Е-mail: dush-lozovaya@ukr.net

Директор: Холодинський Олександр Володимирович

Види спорту: боротьба вільна, біатлон, легка атлетика, плавання, футбол, теніс настільний, черліденг.

Режим роботи адміністрації: понеділок – п’ятниця:  8:00 - 17:00

обідня перерва: 12:00 – 13:00

вихідні – субота, неділя

Лозівська дитячо-юнацька спортивна школа «Олімпія»:

Повна назва: Лозівська дитячо-юнацька спортивна школа «Олімпія» Лозівської міської ради Харківської області

Юридична адреса: м-н  9, буд.7, (Лозівська філія Харківського автодорожнього технікуму), м. Лозова, Харківська обл.

e-mail:  sportshkolaolimpiya@ukr.net

Директор: Нартова Ірина Віталіївна

Види спорту: баскетбол, волейбол, гімнастика художня, дзюдо,боротьба вільна, футбол, шахи, тайський бокс Муей-тай.

Режим роботи адміністрації: понеділок –п’ятниця:  8:00 - 17:00

обідня перерва: 12:00 – 13:00