У Лозовій відзначили День Державності України

15.07.2024

Сьогодні, 15 липня, наша країна відзначає День Української Державності, засвідчуючи повагу до знаменитих представників і представниць національної еліти і борців за волю та незалежність України. Історія українського державотворення сягає у глибину віків і має понад тисячолітню традицію. У цей день український народ вшановує всі етапи становлення своєї держави, починаючи від Київської Русі до сьогодення. Віддає належне усім, хто доклав зусиль, щоб Україна відбулася, як держава.

З цієї нагоди керівники Лозівської тергромади, Лозівської районної військової адміністрації та Лозівської районної ради, старости, а також нинішні захисники України та правопорядку поклали квіти до пам’ятника  Тарасу Шевченку. Схилили у скорботі голови перед усіма, кого забрала кривава війна, хто в різні часи захищав нашу рідну землю.

Подякували усім синам і донькам України, які стали на її захист, тілом і духом відстоюють права на суверенність, цілісність та незалежність