У Лозовій відкрили відремонтоване акушерське відділення

Телевізійні новини
23.03.2023

На капітальний ремонт, сучасне обладнання, меблі та побутову техніку - з різних джерел фінансування залучили майже 22 мільйона гривень.
На відкриття відділення завітали Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко, Лозівський міський голова Сергій Зеленський, голова Лозівської військової адміністрації Володимир Ромах та Лозівської районної ради Вадим Гоч. Присутні - обласні та міські депутати, помічник-консультант народного депутата України Юлії Світличної - Марина Кожевник.