У Лозовій відкрили капітально відремонтоване акушерське відділення

22.03.2023

На відкриття  сьогодні, 22 березня, завітали  Міністр  охорони здоров’я Віктор Ляшко, голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко, Лозівський міський голова Сергій Зеленський, голова Лозівської  військової адміністрації  Володимир Ромах та Лозівської районної ради Вадим Гоч. Присутні - обласні та міські депутати, помічник-консультант народного депутата України Юлії Світличної - Марина Кожевник.

На капітальний ремонт, оснащення сучасним медичним обладнання для пологів та новонароджених, нові меблі та побутову техніку -  з різних джерел фінансування залучено майже 22 мільйона гривень. Це кошти державного бюджету, Лозівської тергромади та  Лозівського Територіального медичного об’єднання.  Акушерське    відділення розгорнуто на 30 ліжок  (11 палат). Реалізовували проєкт упродовж 2021-2023 років.

Акушерське відділення надає якісну та своєчасну медичну допомогу мешканцям Лозівської міської територіальної громади, Лозівського району, прилеглим районам та внутрішньо переміщеним особам. Впродовж 2021 року у відділенні народилося  431 немовля, у 2022 році -  443, з початку цього  року – 92.  За 2022 рік  звернулися за медичною допомогою 631 жінка.

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко відзначив високий рівень роботи керівництва Лозівської громади та медиків у напрямку   надання медичних послуг  населенню.

Голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко зауважила, що такого рівня відділення немає навіть у Харківській обласній клінічній лікарні.    Привітала всю Лозівську громаду,  її керівництво та медиків з відкриттям  сучасного акушерського відділення.

Слова подяки усім причетним до реалізації надважливого для громади проєкту висловив Лозівський міський голова Сергій Зеленський. Дякував за підтримку  Міністру охорони здоров’я Віктору Ляшко, голові Харківської обласної ради Тетяні Єгоровій-Луценко, обласним та міським депутатам.

Під час заходу керівники вручили обласні та міські відзнаки медикам та будівельникам.

Відзнакою голови обласної ради – «Цінний подарунок – годинник з логотипом «Голова Харківської обласної ради» нагородили Валентину Баллу, лікаря-педіатра-неонатолога акушерського відділення стаціонарного відділення № 1.

Грамоту  Харківської обласної ради вручили:

Бакуліну Олександру, виконробу товариства з обмеженою відповідальністю «Ремонтна Будівельна Компанія», яка займалася реалізацією проєкту;

Васюті Ірині, лікарю-акушеру-гінекологу акушерського відділення стаціонарного відділення № 1.

Вручили Подяку голови Харківської обласної ради:

Дмитру Порадюку, тесляру товариства з обмеженою відповідальністю «Ремонтна Будівельна Компанія»;

Ліні Харченко, молодшій медичній сестрі з догляду за хворими  палати новонароджених акушерського відділення стаціонарного відділення № 1.

Заохочувальною відзнакою – цінний подарунок – годинник з логотипом «від Лозівського міського голови» відзначили голову Харківської обласної ради Тетяну Єгорову-Луценко;

Почесну грамоту Лозівської міської ради вручили партнеру Лозівської громади Валентину Шеветовському – голові Наглядової ради ПрАТ «Харківський плитковий завод», який постійно надає вагому допомогу закладам охорони здоров’я, освіти, культури Лозівщини.