У Лозівській громаді нагородили учасників Фестивалю-конкурсу «Театр без обмежень - 2023»

13.04.2023

Фестиваль-конкурс “Театр без обмежень” пройшов у Лозівській громаді цього року вперше. Тривав він з 3 по 8 квітня. Конкурс, Управління культури Лозівської міської ради та міський Палац культури, започаткували до Міжнародного дня театру.

Заклади культури Лозівської громади з різних старостинських округів об’єдналися у вісім команд. На підготовку вистави аматорським театральним колективам давалося півтора місяця. Кожна команда обрала назву, виставу для постановки і на своїх локаціях продемонструвала це журі. Дехто представив свої вистави у сучасному світі, дехто — у класичному.

- Це був тиждень неперевершених вражень, творчості та безмежного таланту! - ділиться враженнями начальниця управління культури Лозівської міської ради Олена Пуга. - Учасники познайомили зі своїми драматичними, комедійними, музичними виставами. Такі заходи ще сильніше об’єднують громаду. Фестивалю Театр без обмежень бути!

Вручення Гран-Прі, дипломів дипломантів та лауреатів фестивалю та відзначення переможців різних номінацій відбулося 8 квітня.

За рішенням професійної комісії, Гран-Прі конкурсу отримав об’єднаний аматорський театральний колектив Краснопавлівського, Єлизаветівського та Плисівського будинків культури. Для показу актори підготували виставу за мотивами твору Михайла Старицького “По модньому”. ЇЇ, та вистави ще семи колективів, можна переглянути на сторінці Палацу культури у Фейсбук та у Ютуб.

Дипломом дипломанта фестивалю «Театр без обмежень» нагородили:

- Об’єднаний аматорський театральний колектив «Незламні», у складі Миколаївського, Новоіванівського та Мальцівського сільських Будинків культури

- Об’єднаний аматорський театральний колектив «Експромт», у складі Катеринівського, Смирнівського, Шатівського, Кінненського, та Михайлівського сільських Будинків культури

- Об’єднаний аматорський театральний колектив «Натхнення», у складі Садівського, Надеждівського та Тихопільського сільських Будинків культури

- Об’єднаний аматорський театральний колектив «Сусіди», у складі Бунаківського та Павлівського сільських Будинків культури

Дипломом лауреата фестивалю «Театр без обмежень» нагородили:

- Об’єднаний аматорський колектив, молодіжно-татральна студія «Апгрейдс» у складі Царедарівського та Миролюбівського сільських Будинків культури

-Аматорський театральний колектив «Кумасі», Орільського будинку культури «Оріль»

- Об’єднаний аматорський театральний колектив «Яков-Пе-Че», у складі Яковлівського, Перемозького та Чернігівського сільських Будинків культури

Також дипломи вручили за кращу режисерську постановку, кращу чоловічу, жіночу та дитячі ролі, за цілісне декоративно-художнє оформлення фестивального заходу, за кращу сценографію.

Це перший такий фестиваль, але управління культури обіцяє що не останній. Більше того, наступного разу планує вийти на регіональний рівень - запросити до участі й сусідні громади.

Працівники управління культури та усі учасники конкурсу дякували захисникам, завдяки яким мали можливість всі ці чудові дні збиратися і працювати.