Сергію Гусарову присвоїли звання «Почесний громадянин Лозівського району»

Телевізійні новини
24.04.2024

Відповідне рішення проголосували депутати Лозівської районної ради 24 квітня. Сергій Миколайович родом з Лозової, народний депутат України V та VI скликань, доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Національної академії правових наук України, академік Інженерної академії України, Заслужений юрист України, генерал-полковник міліції, перший заступник Міністра внутрішніх справ України. Має видатні заслуги у підтриманні охорони правопорядку, захисті прав та свобод громадян. Допомагав і допомагає Лозівщині та Збройним силам України.