РАЗОМ ЗА ГУМАННЕ МІСТО: СТЕРИЛІЗАЦІЯ БЕЗПРИТУЛЬНИХ ТВАРИН
ШАНОВНІ ЛОЗІВЧАНИ!
Інформуємо, що 29, 30 ЧЕРВНЯ ТА 1 ЛИПНЯ 2026 року на території міста Лозова проводитиметься вилов безпритульних собак для стерилізації та щеплення від сказу. Захід здійснюється за фінансування міського бюджету.
Мета заходу:
- зменшення кількості безпритульних тварин;
- попередження розповсюдження сказу та інших зоонозних хвороб;
- покращення санітарно-епідеміологічної ситуації в місті;
- створення безпечних умов для мешканців і самих тварин.
Завдяки підтримці благодійної організації БО «БФ «ЩАСЛИВА ЛАПА» аналогічна процедура (стерилізація та вакцинація) буде проведена і для безпритульних котиків.
Закликаємо громаду долучитися до важливої справи!
Для ефективної організації нам потрібна ваша допомога. Якщо у вашому дворі, районі чи поблизу є безпритульні собаки, просимо повідомити:
- орієнтовну адресу (локацію);
- приблизна кількість тварин;
- ваш контактний номер для уточнення.
Інформацію надсилайте у Viber за номером: 095 73 75 137
Звертаємося до жителів громади з проханням відповідально ставитися до питань утримання тварин, сприяти гуманному регулюванню їх чисельності та дбати про безпеку довкілля.