По вулиці Машинобудівників обвалилася ще одна частина колектору

28.03.2023

На сесії міської ради 28 березня терміново виділили кошти на 800 метрів нової труби – 1 млн грн. Матеріалів має вистачити на всю протяжність аварійного колектору. Він закладений у 1984 році.

Колектор по Машинобудівників обвалився 3 березня. Він пролягав на глибині 7 метрів. Це суттєво ускладнило роботу працівникам "Лозоваводосервісу". Водяникам довелося орендувати важку спецтехніку.

Фахівці припускають, обвал колектору – це наслідок ворожого обстрілу рф. Торік, у травні, російська ракета зруйнувала Палац культури, що знаходиться поруч. З того часу на цій гілці водовідведення почалися проблеми.

Від аварійного колектору залежать будинки №5, №6 на 9-му мікрорайоні та повністю 6 мікрорайон.

Фото від 5 березня 2023 року.