Опитування «Цифрове місто і “ми”»
Шановні мешканці!
Запрошуємо Вас долучитися до опитування «Цифрове місто і “ми”», присвяченого дослідженню використання цифрових сервісів, електронних інструментів комунікації та взаємодії між мешканцями і органами місцевого самоврядування.
Це анонімне дослідження про те, як цифрові сервіси та онлайн-канали громади/міста (надалі "е-інструменти") впливають на повсякденний досвід їх мешканців: доступ до інформації й послуг, довіру до місцевої влади, відчуття участі, справедливості, безпеки та належності до громади.
Нас цікавить не “правильна” позиція, а Ваш реальний досвід — позитивний, нейтральний або критичний.
⏱ Час: 8–12 хв
🔒 Відповіді: анонімні та аналізуватимуться лише в узагальненому вигляді
💛 Дякуємо за Вашу участь.
Посилання на опитування: https://forms.gle/jyAhWuiZhV5QRV5m9
З повагою, Команда ГО «Центр логістики розвитку громад»