Побудовано на платформі

Опитування «Цифрове місто і “ми”»

Оголошення
10.06.2026

Шановні мешканці!

Запрошуємо Вас долучитися до опитування «Цифрове місто і “ми”», присвяченого дослідженню використання цифрових сервісів, електронних інструментів комунікації та взаємодії між мешканцями і органами місцевого самоврядування.

Це анонімне дослідження про те, як цифрові сервіси та онлайн-канали громади/міста (надалі "е-інструменти") впливають на повсякденний досвід їх мешканців: доступ до інформації й послуг, довіру до місцевої влади, відчуття участі, справедливості, безпеки та належності до громади.

Нас цікавить не “правильна” позиція, а Ваш реальний досвід — позитивний, нейтральний або критичний.

⏱ Час: 8–12 хв

🔒 Відповіді: анонімні та аналізуватимуться лише в узагальненому вигляді
💛 Дякуємо за Вашу участь.

Посилання на опитування: https://forms.gle/jyAhWuiZhV5QRV5m9

З повагою, Команда ГО «Центр логістики розвитку громад»

2026 © Усі права захищено
Слідкуйте за новинами
Побудовано на платформі