Оголошення про надання послуги з розробки проєкту організації дорожнього руху

19.04.2024

Оголошення про надання послуги з розробки проєкту організації дорожнього руху по об’єкту: «Розробка схеми організації дорожнього руху по проспекту Перемоги, вулиці Ярослава Мудрого, вулиці Павлоградська, вулиці Соборна в м. Лозова Харківської області», які перебувають на балансі Управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради

На виконання програми благоустрою Лозівської міської територіальної громади на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням міської ради від 23.12.2021 №845, з метою затвердження плану розташування на вулично-дорожній мережі міста технічних засобів організації дорожнього руху для забезпечення безпеки руху автотранспорту та пішоходів, підвищення візуального орієнтування учасників дорожнього руху і своєчасного сприйняття ними інформації про умови дорожнього руху, виникла доцільність у проведенні розробки проекту організації дорожнього руху по об’єкту: «Розробка схеми організації дорожнього руху по проспекту Перемоги, вулиці Ярослава Мудрого, вулиці Павлоградська, вулиці Соборна в м. Лозова Харківської області».

Очікувана вартість предмета закупівлі  становить 500000,00 грн.

Фінансування на 2024 рік згідно з плановими кошторисним призначенням складає 500000,00

Термін надання послуг - до 31грудня 2024 року.

Для отримання додаткової інформації звертатися за тел. 0574525471, відділ благоустрою Управління житлово-комунального господарства та будівництва міської ради, електронна адреса: uzhkgb@gmail.com.