Лозівська освіта отримає нові шкільні автобуси

16.07.2024

Це дасть можливість покращити умови підвозу дітей у випадку організації офлайн навчання, говорять в Управлінні освіти, молоді та спорту міської ради.

Наразі для цих потреб є 21 автобус, ще 2 – планують придбати за державні та місцеві кошти.

За умовами розподілу державної субвенції, територіальна громада має співфінансувати придбання шкільних автобусів.

Сьогодні, 16 липня, лозівські депутати зібралися на позачергову сесію міської ради, щоб прийняти необхідне рішення. Виділили майже 700 тисяч гривень – 10 відсотків від вартості двох автобусів.

Сесія пройшла під головуванням Лозівського міського голови Сергія Зеленського.