Лозівська громада передала захисникам та захисницям чергову підтримку

24.04.2024

Перший заступник Лозівського міського голови Олександр Жидков та голова Лозівської районної ради Вадим Гоч передали лозівським тероборонівцям: мавіки з тепловізором, засоби РЕБ, тепловізори, прилади нічного бачення, планшет, біноклі, окуляри, пульт керування для ФПВ-дронів, генератор, бензопилу, портативні зарядні станції.

- Попри значний брак коштів у бюджеті громади знаходимо можливість посилювати оборонців, щоб вони стримували ворога та поверталися додому живими, - відзначив Лозівський міський голова Сергій Зеленський. - За перші три місяці цього року спрямували на потреби захисників понад 20 млн грн.

Голова громади подякував  за співпрацю депутатам Лозівської міської ради.