Лозівська громада отримала від благодійників гігієнічні набори для дорослих

Телевізійні новини
22.04.2024

Їх надав БФ «Право на захист» за допомоги Міжнародного комітету порятунку (IRC) та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Набори розподілять між людьми похилого віку, сім’ями, де є діти з інвалідністю, та багатодітними родинами, які наразі перебувають у громаді, а також нададуть лозівчанам з інвалідністю. Про це повідомила начальниця управління праці та соцзахисту населення Лозівської міськради Вікторія Кіпкало.